Nem jutott tovább a Dorog

A Magyar Kupa nyolcaddöntőjének visszavágójában február 28-án, a Dorog vendége a Debrecen volt.

A 17. és az 59. percben sikerült egy-egy gólt lőnie Sós Bencének a Dorog kapujába (0-2). Viszont a 66. percben Szedlár adta be a szögletet a jobb oldalról, majd Bora kotorta a labdát a Debrecen kapujába (1-2). A 83. percben Kinyik Ákos lőtt a tizenhatos bal oldaláról és becsorgott a labda a kapuba (1-3). Egy percel később Mészáros Áron hatalmas lövést eresztett meg, ami védhetetlenül vágódott a Debrecen kapujába (2-3). Sajnos a mérkőzés végéig a Dorognak nem sikerült ikszelnie, így a Debrecen győzedelmeskedett.

Habár a két meccs összege 4-4 lett, Debrecen egy góllal többet lőtt idegenben, ezért ők jutottak tovább a negyeddöntőbe.

február 20: Debrecen – Dorog 1-2
február 28: Dorog – Debrecen 2-3

A mérkőzés teljes egészében itt nézhető vissza.

Fotó: youtube.com