Kategóriák: DorogHírekSport

Fölényes dorogi győzelem a Gyirmót ellen

Március 8-án, vasárnap a Labdarúgó NB II 27. fordulójában a Dorogi FC vendége a Gyirmót FC Győr volt.

Mindkét csapat megemlékezett a nők napjáról, dorogi részről a hölgy szurkolók ingyen tekinthették meg a találkozót, míg a Gyirmót játékosai piros rózsával lepték meg a lelátón helyet foglaló hölgyeket – írja a dorogifc.hu

A mérkőzésen az első gólt Délczeg lőtte be egy kipattanóból a 40. percben. A második gólt Kitl értékesítette a 60. percben, de nem kellett sokat várni a harmadik gólra sem: Kitl passzolt Délczeghez, aki szépen lőtte a labdát a hálóba a 66. percben. A győriek csak a 90. percben tudtak szépíteni: Herjeczki ívelt be szögletet középre, Hudák szépen érkezett és a kapu bal oldalába fejelt.

DOROGI FC–GYIRMÓT FC GYŐR 3–1 (1–0)

Dorog, Buzánszky Jenő Stadion, 450 néző. Vezette: Hanyecz Bence (9) (Punyi Gyula, Tőkés Róbert)
DOROG: Mursits – Nyíri, Rjasko, Dlusztus, Forró – Földi B. (Girsik, 82.), Lénárt, Kitl M., Papp M. – Paudits (Németh Á., 86.), Délczeg (Mészáros Á., 80.) Vezetőedző: Németh Szabolcs
GYIRMÓT: Rusák – Villám, Hudák D., Lipták, Zeke – Nagy P. (Vogyicska, 67.), Lázár P., Tóth B. – Májer  (Mayer, 70.), Varga B., Heffler N. (Herjeczki, 70.) Vezetőedző: Csertői Aurél
Gólszerző: Délczeg (1–0) a 40., Kitl M. (2–0) a 60., Délczeg (3–0) a 66., Hudák D. (3–1) a 90. percben

MESTERMÉRLEG
Németh Szabolcs:
– Megérdemelten szereztük meg a három pontot, mert végig jól játszottunk, támadásban és védekezésben játékosaim maximálisan végrehajtották, amit a héten gyakoroltunk.
Csertői Aurél: – Hetek óta ezt a felelőtlen teljesítményt nyújtjuk, profi labdarúgók nem szórakozhatnak a pályán. Egy-két játékosom olyan fegyelmezetlenséget követ el, amelyet az ellenfél kíméletlenül kihasznál.