Kategóriák: EsztergomHírekSport

Esztergomi sportlövő sikerek

Az esztergomi lövészek szeptember 17-18. között részt vettek a Verőcén megrendezett Magyar Sportlövők Szövetsége Rapid Shooting szakágának bajnokságán, ahol többek között Kobezda Andrea országos bajnok lett kis- és nagykaliberű pisztoly Lady kategóriában, míg Varga J. Zsolt sörétes puska standard kategóriában lett országos bajnok.

„Három országos bajnoki címmel, egy ezüst és egy bronzéremmel gazdagították versenyzőink éremgyűjteményünket!” – közölte a verseny kapcsán közösségi oldalán az Esztergomi Spartacus Sportlövő Egyesület.

Kobezda Andrea sportpisztoly és központi gyújtású pisztoly divízióban a nők között országos bajnok lett. Varga J. Zsolt öntöltő sörétes divízióban pályacsúccsal lett országos bajnok, sörétes manual divízióban ezüst, sportpisztoly divízióban pedig bronzérmes lett.

Részletes eredmények:

• Kiskaliberű pisztoly: 3. Varga J. Zsolt, 10. Brogyanecz Milán, 19. Domokos Zsolt.
  • Kiskaliberű puska: 6. Kobezda Andrea, 7. Varga J. Zsolt.
  • Nagykaliberű pisztoly: 12. Varga J. Zsolt, 16. Brogyanecz Milán.
  • Nagykaliberű puska: 7. Kobezda Andrea, 9. Varga J. Zsolt.
  • PCC: 6. Varga J. Zsolt, 15. Kobezda Andrea.
  • Sörétes puska standard: 1. Varga J. Zsolt, 8. Kobezda Andrea.
  • Sörétes puska manual: 2. Varga J. Zsolt.
  • Kiskaliberű pisztoly Lady: 1. Kobezda Andrea.
  • Nagykaliberű pisztoly Lady: 1. Kobezda Andrea.