Kategóriák: HírekSport

Asztalitenisz falubajnokságot rendeztek Mogyorósbányán

Február 29-én, szombaton hagyományteremtő jelleggel rendezte meg a Mogyorósbányai Asztalitenisz Sportegyesület a pingpong falubajnokságot Mogyorósbányán.

Az eseményen remek hangulat mellett mintegy 40 jelentkező 6 versenyszámban mérhette össze tudását. A gyerekek közül 9-en indultak (5 fiú és 4 lány), a női amatőr kategóriában 10-en, a férfiak között 12-en, az összevont vígaszágon pedig 13-an indultak, míg az igazoltak között 9 induló volt.

Sikerült megmozgatni a falu apraját-nagyját, élvezetes küzdelmek, sportszerű meccsek voltak, és mindenki elmondhatta, hogy már azzal is nyert, hogy részt vett a versenyen, ahol tényleg nem a győzelem, hanem a részvétel volt a fontos. Reggel 9-től délután 4-ig pattogott a labda, mindenki kellemesen elfáradva, jókedvvel, nagyszerű élményekkel gazdagodva távozott.

Az érmeket és a kupákat, valamint a rendezvény büféjét (szendvicsek, sütemények, üdítők) a NEA-MA-19-EG-0629 pályázat támogatásával sikerült biztosítani.