Kategóriák: DorogHírek

Állás: pályázati koordinátor

A Dorog és Térsége Turizmus Egyesület munkatársat keres pályázatok koordinálásában jártas irodai asszisztens pozíció betöltésére az alábbiak szerint:

Feladatok:
– Pályázati kiírásokhoz kapcsolódó feladatok elvégzése.
– Adminisztratív feladatok ellátása: projekt dokumentumok készítése, pályázati anyagok összeállítsa, aktualizálása, nyomon követése és a kapcsolódó ügyintézések elvégzése. Ügyfelekkel, partnerekkel kapcsolatos dokumentációs feladatok ellátása.
– Koordináció: Kapcsolattartás egyesületi tagokkal, partnerekkel, alvállalkozókkal. Megbeszéléseken való részvétel és dokumentálás.
– Riportolás: Naprakész információk szolgáltatása a menedzsment részére.

Elvárások:
– Legalább középfokú végzettség.
– Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 év szakmai tapasztalat.
– MS Office ismeretek.
– Pontos és precíz munkavégzés.
– Nyitott és lendületes személyiség.

Előnyt jelent:
– Pályázatkiíró projektekhez kötődő tapasztalatok.
– Turizmusban szerzett tapasztalatok.
– B kategóriás jogosítvány.

A pályázatokat az alábbi e-mail címre várják: dorog.tdm@gmail.com

A pályázatok beérkezésének határideje: 2017. szeptember 10.

A pozíció azonnal betölthető, bérezés megegyezés szerint. A munkavégzés helye: Dorog.