A Puskás Akadémia legyőzte Dorogot

Május 7-én, vasárnap a Labdarúgó NB II. 34. fordulójában a Puskás Akadémia legyőzte a Dorogi FC-t a Buzánszky Jenő Stadionban.

Az első félidőben még 0-0 volt az állás, a második félidő kezdete után néhány perccel Prosser jobb oldali szögletét Tóth Bence bólintotta Demjén kapujába. A gól megpecsételte a dorogiak sorsát, a meccs végéig maradt az állás. Mindemellett izgalmas volt a mérkőzés, hiszen két erős csapat játszott, viszont a tabella első helyén álló csapatot a dorogiaknak sem sikerült legyőzniük.

Dorogi FC – Puskás Akadémia 0-1

Játékosok Dorog: Demjén – Kővári (Sitku, 74.), Berkó, Csató M., Bora, Bor – Lénárt, Medgyes, Tóth M., Mészáros Á. (Szedlár, 66.) – Simon A (Vígh, 85.).

Játékosok PAFC: Hegedüs L. – Heffler, Vanczák, Tóth B., Spandler (Csilus, 53.) – Gyömbér – Prosser (Márkvárt, 59.), Sándor Gy., Zsidai, Szakály – Lencse (Tischler, 72.).