Ismét feltört a Dorogi FC

Összeszedte magát a Dorogi FC, sőt kiválóan teljesítettek a május 3-án, szerdán megrendezett meccsen. A 8. helyen álló Szolnoknak csak úgy szórták a gólokat. Négy gólt sikerült a dorogiaknak lőniük, a szolnokiaknak pedig kettőt, de azokat is csak 11-esekből.

Az NB II. 33. fordulójában Szolnok vendége Dorog volt. Már az első félidőben sikerült 3 gólt lőniük a dorogi játékosoknak, kettőt Bor, egyet pedig Simon lőtt. A második félidő vége előtt 3-0 volt az állás a dorogiak javára, ekkor a 79. percben 11-est rúgtak a szolnokiak, ami kapuba is talált, de Dorog egyből válaszolt, és Kővári a 80. percben rúgott egy gólt. Később Szolnoknak a játék vége előtt Olasz tízenegyesével sikerült ismét labdát ejteniük a dorogiak kapujába.