Az esztergomiak is jól teljesítettek a Közlekedésbiztonsági Kupán

A Komárom-Esztergom Megyei Balesetmegelőzési Bizottság 2017. április 10-én 9 órától Tatabányán, a Réti úton vizsgabázison rendezte meg a „Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa” megyei döntőjét.

A középiskolákból 25 diák nevezett, akik kerékpáros, segédmotoros-kerékpáros és személygépkocsi vezető kategóriában mérhették össze tudásukat.

Az elméleti versenyen a versenyzők külön-külön, kategóriánként eltérő tesztlapot töltöttek ki, a gyakorlati feladatoknál a kategória szerinti járművel teljesítették az ügyességi pálya feladatait.

A kerékpáros kategóriát Máté Petra, a komáromi Jókai Mór Gimnázium tanulója nyerte.

A segémotoros-kerékpáros kategória első helyezett Molnár Péter a tatai Bláthy Ottó Szakgimnázium és Szakközépiskola diákja lett.

A személygépkocsi vezető kategóriában Pacsmag Patrik az esztergomi Géza Fejedelem Ipari Szakképző Iskola tanulója teljesített a legmagasabb pontszámmal.

A kategóriák győztesei képviselik Komárom-Esztergom megyét az országos versenyen.

Fotó, forrás: police.hu