Hírek

Újabb dági győzelem az extraligában

Október 20-án, vasárnap a Dág KSE NB I-es férfi röplabdacsapata Esztergomban fogadta a Dunaújvárosi KSE csapatát, akik felett végül 3:1 arányban sikerült győzelmet aratniuk.

Férfi röplabda, Extraliga, alapszakasz, 3. forduló.
Esztergom, Suzuki Aréna, 61 néző. Vezette: Barabás B., Kiss N.
Dág KSE – Dunaújvárosi KSE: 3:1
(25:9, 25:14, 22:25, 25:19)
DÁG: Molnár 1, Boa 15, Kulcsár 5, Csordás 19, Pongó 15, Flachner 11. Csere: Farkas, Czibula (liberók), Bellovicz, Lukács, Bandi 1, Bukta 4. Vezetőedző: Buzás Miklós
DKSE: Makó, Peredi 3, Béres 1, Németh Z. 7, Papp 1, Cserép 10. Csere: Kuti (liberó), Vadász 3, Rostás 5, Herceg, Lampert 12. Vezetőedző: Tomanóczy Tibor.

Buzás Miklós Dániel, a dági csapat vezetőedzője az alábbiakat nyilatkozta a mérkőzésről: Tulajdonképpen az első két játékrészben uraltuk a mérkőzést, ahogy azt kértem is a fiúktól. Minden szettben adhattam lehetőséget a fiatal játékosoknak. A harmadik szett hajrájára sajnos túlságosan elhittük, hogy a zsebünkben van a 3 pont. Kaptunk egy pofont. A negyedik játékrészt kicsit feszülten kezdtük, de szerencsére újra elkaptuk a ritmust. Gratulálok a DKSE csapatának!

AZ ÁLLÁS: 1. Kaposvár 9 pont (9:0), 2. MÁV Előre 9 (9:1), 3. TFSE 6 (6:4), 4. Dág 6 (6:5), 5. MAFC 5 (7:5), 6. VRCK 5 (7:7), 7. DEAC 4 (6:7), 8. Pénzügyőr 4 (5:6), 9. Kecskemét 3 (4:6), 10. MEAFC 3 (4:7), 11. Szeged 0 (2:9), 12. DKSE 0 (1:9)

Forrás: Dág KSE / hunvolley.info
Borítókép: Dág KSE