Gól nélküli mérkőzést játszott a Dorog és a Budafok

A labdarúgó NB II 7. fordulójában a Dorog a sereghajtó Budafokot látta vendégül. Az eseménytelen első félidőt követően a másodikban előbb a Budafok lőtt egy kapufát, majd a hajrában a Dorog állt közelebb a gólszerzéshez. A 0–0-s eredménnyel záruló mérkőzést követően egyik csapat sem vonulhatott elégedetten az öltözőbe – írja a Nemzeti Sport.

Színvonaltalan első félidőt láthatott az a mintegy 500 néző, aki vasárnap délután kilátogatott a dorogi Buzánszky Jenő Stadionba. Sokszor hallhatjuk egy-egy szakvezetőtől, hogy a tabellán elfoglalt helyezés nem tükrözi a csapat játékerejét. Nos, a mondás ezen a délutánon hatványozottan is igaznak bizonyult. A második félidőben sem változott sokat a játék képe, eleinte a Budafok támadott többet, és Takács révén a kapufát is eltalálta. Az utolsó húsz perc egyértelműen a Dorogé volt, ám Keresztes révén csak lesgólig jutottak el a piros-feketék. 0–0

LABDARÚGÓ NB II – 7. FORDULÓ
DOROGI FC–BUDAFOKI MTE 0–0
Dorog,
Buzánszky Jenő Stadion, 500 néző. Vezette: Molnár Attila (Kiss Balázs, Vörös Dániel)
DOROG: Molnár Zs. – Tóth B., Gyurácz, Keresztes, Papp M. – Lénárth T. – Szerencsi, Lustyik (Albert Á., 63.), Sztojka (Oldal, 63.), Rácz F. (Szalai J., 83.) – Magyari (Paudits, 57.). Vezetőedző: Fenyvesi László
BUDAFOK: Gundel-Takács – Bíró M. (Sós M., 21.), Jagodics M., Romics, Kalmár O. (Horváth O., 66.) – Adorján (Nándori, 76.), Csonka A., Oláh B. – Györgyi (Soltész I., a szünetben), Tischler (Németh M., 76.), Takács R. Vezetőedző: Mátyus János
MESTERMÉRLEG
Fenyvesi László: – A mezőnyben jól játszottunk, több veszélyes helyzetet is sikerült kialakítanunk. Rúgtunk egy gólt is, de a játékvezető les címén érvénytelenítette. Sajnos ezenkívül nem találtunk a kapuba, így nem sikerült megszereznünk a győzelmet.
Mátyus János: – Pozitív, hogy nagyon stabilan játszottunk, a hazaiaknak alig akadt lehetőségük. Támadásban eljutottunk helyzetekig és egy kapufáig, de a folytatásban ennél több kell.