Ikszeltek a dorogiak a kaposvári találkozón

A Dorogi FC-t a Kaposvári Rákóczi FC fogadta vendégül, november 25-én, a Labdarúgó NB II. 18. fordulójában.

A mérkőzés első félidejében döntetlen volt az állás, a második félidőben viszont a kaposváriak átvették a vezetést. Végül a 86. percben Lénárt góljával ismét sikerült a dorogiaknak a találkozót kiegyenlíteni.

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC–DOROGI FC 2–2 (1–1)

Kaposvár, 360 néző. Vezette: Gaál Ákos (Szabó Péter, Kulman Tamás)
KAPOSVÁR:
Pogacsics – Vachtler, Úr, Hegedűs D., Hadaró – Nagy K. (Nagy J., 61.), Horváth F. (Tömösvári, a szünetben) – Zsiga (Andorka, 73.), Szakály A., Bíró D. – Beliczky. Vezetőedző: Waltner Róbert
DOROG:
Horváth G. – Fürjes (Városi, 85.), Lénárt, Nagy Zs., Papp M. – Faragó T. (Paudits, 63.), Mészáros Á., Kitl M., Szedlár – Vígh, Hegedűs M. (Erdélyi, 70.). Vezetőedző: Miskei Attila
Gólszerző:
Hegedűs M. (0–1) a 7., Beliczky (1–1) a 26., Hegedűs D. (2–1) a 63., Lénárt (2–2) a 87. percben

MESTERMÉRLEG
Waltner Róbert: – Nem vagyok elégedett, hazai pályán a mezőny legjobbja a kapusunk volt. A meccs képét nézve igazságos döntetlen született. Jó pár játékos hozzáállása nem volt megfelelő, van, aki kirakja a tüdejét a pályára, más csak elfocizgat. Biztos, hogy ezt nem fogom hagyni…
Miskei Attila:
– Közönségszórakoztató mérkőzést játszottunk. Egész ősszel rengeteget teszünk azért, hogy eredményesek legyünk, kiküszöböljük a hibákat, javítsunk a csapatjátékon. Elégedett voltam azzal, ahogy a játékosok küzdöttek, taktikailag is megvalósítottuk, amit elterveztünk. Kaposváron a döntetlen nagyon jó eredmény.

A Dorogi FC jelenleg 21 ponttal a tabella 13. helyét foglalja el.