Szoros mérkőzést játszott Dorog

A Labdarúgó NB II ötödik fordulójában a győri Gyirmót FC vendége a Dorogi FC volt, augusztus 23-án, szerdán.

Dorog a mérkőzés során próbált mindig ikszelni, a félidőben is döntetlen volt az állás, egészen a 83. percig, ahol a győri Nagy Patrik találatára már nem érkezett válasz, így a végeredmény a győriek javára 3-2 lett. Dorog a mérkőzést követően a tabella 13. helyére csúszott le. Schindler Szabolcs szerint, a legfontosabb most, hogy az egyéni hibákat minél hamarabb kijavítsák, hogy nyerni tudjanak a mérkőzéseken.

GYIRMÓT FC GYŐR–DOROGI FC 3–2 (1–1)

Győr-Gyirmót, 580 néző. Vezette: Szőts Gergely (Tóth II Vencel, Kepe Arnold)
GYIRMÓT: Sebők Zs. – Achim Sz., Szőcs, Lázár P., Présinger – Kiss M. – Szegi, Nagy P. (Lengyel D., 87.), Stieber A. (Czár, 58.), Szalánszki (Varga P., 64.) – Simon András. Vezetőedző: Molnár László
DOROG: Vajda D. – Grabant P., Csató, Bora, Németh Á. – Mészáros Á. – Faragó, Szellák, Kovács D. (Göblyös, 68.), Kamarás (Szedlár, 72.) – Simon Attila (Sitku, 82.). Vezetőedző: Schindler Szabolcs
Gólszerző: Szalánszki (1–0) a 38., Mészáros Á. (1–1) a 41., Simon András (2–1) a 68., Simon Attila (2–2) a 82., Nagy P. (3–2) a 83. percben

MESTERMÉRLEG
Molnár László: –
Nehéz mérkőzés volt, de a játékosaim sokat dolgoztak a sikerért, s az akarattal, küzdeni tudással nem volt probléma. Pszichikailag is nagyon fontos győzelmet arattunk, mert tovább kell harcolnunk, hogy visszakerüljünk az élbolyba.
Schindler Szabolcs: – Győzni utaztunk Gyirmótra, és meg is volt az esélyünk. Az óriási egyéni hibák azonban megpecsételték a sorsunkat, s amíg ezeket nem tudjuk kiküszöbölni, nem nyerünk mérkőzést.

Fotó: dorogifc.hu (egy korábbi mérkőzés)