A mérkőzés végén ikszelt Dorog

A Labdarúgó NB II. első fordulójában a Szolnoki MÁV FC vendége a Dorogi FC volt a Tiszaligeti Stadionban július 30-án, vasárnap.

Az első félidőben az állás még 0-0 volt, a második félidőben viszont az 59. és a 76. percben a szolnokiaknak két gólt is sikerült lőniük a dorogiak kapujába. A reakció jelentkezett is Dorogonál, hiszen a 78. percben Mészáros rúgott egy gólt, a 91. percben pedig 11-esekkel Simon egyenlített ki.

Az első forduló után a dorogiak a tabella 8. helyét foglalták el Szolnokkal együtt!

SZOLNOKI MÁV FC–DOROGI FC 2–2 (0–0)
Szolnok, Tiszaligeti Stadion, 600
néző. Vezette: Vad II István (Kományos II Gábor, Szilágyi Norbert)

SZOLNOK: Hrabina – Molnár R., Horgosi, Papp Sz., Földi – Tóth B. – Jasarevic (Pintér N., 63.), Katona Gy. (Nyerges A., 85.), Kenderes, Tóth L. (Kánya, 79.) – Olasz D. Vezetőedző: Balogh Pál

DOROG: Vajda D. – Szalai A., Berkó (Kamarás, 83.) Csató, Bora – Lénárt –  Kovács D. (Sitku, 72.), Mészáros Á., Szedlár (Perovics, 85.), Németh Á.  – Simon A. Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Gólszerző: Jasarevic (1–0) az 59., Olasz D. (2–0) a 76., Mészáros Á. (2–1) a 78., Simon A. (11-esből, 2–2) a 91. percben

MESTERMÉRLEGEK:

Balogh Pál: – Csalódott vagyok, mert az elején elkönnyelműsködtük a mérkőzést. A második félidőben feljavultunk, de kétgólos előnyünket leadtuk a végjátékban. Biztató, hogy négy saját nevelésű futballistánk is játszott a második félidőben.

Schindler Szabolcs: – Az első félidőben keveset lőttünk kapura, és nem voltunk kellően agresszívek. Dicséretes azonban, hogy az utolsó negyedórában feljavult a játékunk, és kétgólos hátrányból egyenlítettünk.

Fotó: szolnokimavfc.hu (egy korábbi mérkőzés)