Esztergomi is nyert az Ultrabalatonon

Az esztergomi Maráz Zsuzsanna ismét megnyerte az Ultrabalaton futást az „egyéni női” kategóriában. A Dorogi Futókörösök is részt vettek az eseményen.

Habár sok esetben ítéletidőben futották körbe a balatont (218,2 km) a versenyzők, Maráz Zsuzsanna a 22 óra 31 perc és 31 másodperces idejével messze első lett az egyéni női kategóriában. Egyébként Zsuzsanna zsinorban a harmadik Ultrabalatont nyeri meg.

A Dorogi Futókörösök is részt vettek az eseményen, összesen 19 fővel:

Dorogi futók: 2 fős csapat: Pittner Gabriella, Sárdi Tamás. Bicajos kísérőjük Szekér Zoltán, logisztikai segítőjük Berndt József volt. Idő: 21:59:53. Kategóriájukban a 19. helyezést érték el!

Dorogi csapat: 5 fős csapat: dr. Kotsis Éva, Lakatos Gabriella, Lerner Zalán, dr. Ormai Tamás, Skrlyik Péter. Logisztikai segítőjük Szabó István volt. Idő: 19:36:09. Kategóriájukban a 16. helyezést érték el!

Dorogi Futókör ötfős váltó: 5 fős csapat: Balogh Csilla, Federics Péter, Felföldi Ádám, Kovács Zoltán, Martin Valéria. Bicajos kísérő: Boros Andrea, logisztikai segítő: Ghete József. Idő: 20:09:17. Kategóriájukban a 27. helyezést érték el!

Dorogi Futókör csapat 2.: 6 fős csapat: Ecker László, Kottesz Gabriella, Szegvári József, Szolik Zoltán, Tóth Melinda, Zorics Ágnes. Bicajos kísérő: Farda Zsuzsa, logisztikai segítő: Ecker-Lajos Viktória. Idő: 23:34:01. Kategóriájukban a 399. helyezést érték el!

Dorogi egyéni: Borsos József. Egyéni induló Segítői a családtagjai voltak: felesége Edit, fiai Olivér és Donát. Idő: 31:28:46. Kategóriájában a 69. helyezést érte el!

★5 FŐS CSAPATOK NŐI★
1. MindSystem Sashegyi Gepárdinák (16:14:56)
2. őRUNgyalok (19:12:35)
3. Sportime-Hammer Team (20:34:42)

★6-12 FŐS CSAPATOK FÉRFI★
1. Mind System Sashegyi Gepárdok (13:17:41) 10 fő

2. MRS SZOLGÁLATI AGARAK (14:01:26) 12 fő
3. mindsystem.hu (14:32:49) 11 fő

A cikk javítva: 2017. május 23.

Fotó, forrás: Ultrabalaton Facebook oldala, DorogiSport Facebook oldala