Kategóriák: HírekSportTokod

Endurocross Tokodon

Április 22-én, szombaton, Tokod Ebszőnybányán rendezték meg a Magyarország Nyílt Endurocross Bajnokság és MAMS EC Kupa 3. fordulóját. Magyarországon kívül szlovákiai és romániai versenyzők is képviselték magukat a versenyen.

2. TÖRÖK Mihály – Váci Naszály MSE
3. PERCZE Attila – Motomax MSK

3. KARDOS Norbert

A helyiek is jól teljesítettek versenyen, a tokodi Soczó Balázs az egy órás futamban abszolút 11. helyen, a harmad osztályban pedig az 1. helyen végzett. A szintén tokodi Szász Gergely egy órás futamjának abszolút helyezése 19., kategóriában pedig 3.

A piliscsévi Hertlik Donoven a két órás futamban abszolút 6. helyen és 1. osztályban 3. helyen végzett.

A dorogi ifj. Solymosi György két órás futam abszolút eredménye a 8. hely, 1. osztályban pedig 5. hely. György elmondta, hogy motorhiba lépett fel a cél előtt, amikor is abszolút 3. helyen végzett volna, viszont a hiba miatt lecsúszott a 8. helyre.