Kategóriák: EsztergomHírekSport

Maráz Zsuzsanna lett a leggyorsabb női versenyző az Ultrabalatonon

Összetettben ötödik helyen végzett, míg a női indulók közül elsőként ért célba Maráz Zsuzsanna a XIV. NN Ultrabalaton futóversenyen. Az esztergomi sportoló a 221,9 kilométeres távot 21 óra 58 perc és 2 másodperc alatt teljesítette – tudta meg a hidlap.hu

Immár tizennegyedik alkalommal rajtolt el hazánk egyik legnépszerűbb közösségi sportrendezvénye, az NN Ultrabalaton, ami Közép-Európa leghosszabb futóversenyének is számít. A 221,9 kilométeres ultratávot egyénileg, illetve 2-3 fős csapatban lehetett teljesíteni.

Az ultraversenyt egyénileg teljesítők közül elsőként a 39-es rajtszámmal versenyző Bódis Tamás haladt át a célvonalon. Számunkra külön öröm, hogy Maráz Zsuzsanna összetettben is igen előkelő helyen végzett, ráadásul a női kategória győztese lett.

Forrás: hidlap.hu / checkpointsystem.hu
Fotó: Maráz Zsuzsanna Facebook oldala / NN Ultrabalaton