A Szent Efrém Férfikar koncertje Dorogon

A Szent Efrém Férfikar koncertje Dorogon

Dorog, Hírek Comments Off 472

Dorog Város Képviselő-testülete és a Dorogvidéki Református Egyházközség invitálja meg Önöket a Zene Világnapja alkalmából megrendezésre kerülő estre, melynek keretében a Szent Efrém Férfikar ad koncertet az “Eucharisztia 1938-2020 a művészetben” címmel.

A Magyar Örökség és Budapest Márka díjas férfikar célja a bizánci rítusú keresztény világ vokális örökségének bemutatása, a magyar férfikari hagyomány ápolása és a vokális kortárszene népszerűsítése. Magyarország legnépszerűbb vokális együttese vár minden zenekedvelőt. Köszöntőt mond dr. Tittmann János polgármester.

Helyszín: Dorog, Református templom
Időpont: 2018.szeptember 29. (szombat) 18 óra

Felszentelték a Dorogi Református Egyházközség gyülekezeti házát>>

Facebook hozzászólások
(C) 2017-2020 dorogimedence.hu - Dorogi hírek

Keresés

Írja be a keresendő kifejezést

Back to Top