Kategóriák: DorogHírekSport

Bravúros győzelem a Kazincbarcika ellen

A Labdarúgó NB II hatodik fordulóját hétköznap rendezték meg. Az augusztus 29-én, szerdán Putnokon megrendezett fordulóban a Dorogi FC 4-1-re győzte le a Kazincbarcika SC-t.

A Dorog lemosta a pályáról a Kazincbarcikát: Mészáros Áron gyors gólját Tóth László még megválaszolta, de jött a dorogi henger, Nagy István találatát követően Városi Viktor három perc alatt duplázni tudott.

KAZINCBARCIKAI SC–DOROGI FC 1–4 (1–2)

Putnok, Várady Béla Sportközpont, 300 néző. Vezette: Takács Tamás (Albert István, Buzás Balázs)
KAZINCBARCIKA: Somodi – Kiss B. (Kanalos, 26.), Heil, Belényesi Cs., Fótyik – Toma, Krausz – Tóth L., Takács P. (Szabó L., 54.), Mikló – Olasz D. (Lukács R., 56.). Vezetőedző: Koleszár György
DOROG: Horváth G. – Erdélyi, Csató, Nagy Zs., Papp M. – Nagyházi, Nagy I. (Zachán, 81.), Szedlár (Fodor Á., 59.) – Faragó T., Mészáros Á. (Kitl M., 72.), Városi. Szakmai igazgató: Balogh Pál
Gólszerző: Mészáros Á. (0–1) a 4., Tóth L. (1–1) a 19., Nagy I. (1–2) a 43., Városi (1–3) a 60., Városi (1–4) a 63. percben

MESTERMÉRLEG
Koleszár György
: – Gyengén játszottunk, teljesen megérdemelt a Dorog győzelme.
Balogh Pál: – Mindent visszakaptam abból a taktikából, amit elterveztünk. Helyzeteinket jól használtuk ki, így egyáltalán nem túlzott a gólkülönbség, sőt akár több gólt is szerezhettünk volna, de nem szabad elégedetlenkednünk.

A következő összecsapásra a Bányásznapon kerül sor, szeptember 2-án, vasárnap 16.30-kor a Buzánszky Jenő Stadionban. Dorog vendége most a Mosonmagyaróvár lesz.

A Dorogi FC jelenleg 10 ponttal a tabella 7. helyén áll!