Taroltak a dorogiak az Ister-Granum Eurorégiós Rajzversenyen

Taroltak a dorogiak az Ister-Granum Eurorégiós Rajzversenyen

Dorog, Esztergom, Hírek, Kesztölc, Nyergesújfalu Comments Off 67

Összesen 21 iskola 388 rajza érkezett a XIV. Ister-Granum Eurorégiós Rajzversenyre. Az eredményhirdetésre az esztergom-kertvárosi Féja Géza Közösségi Házban került sor november 11-én, szombaton.

A verseny témája a hegyeken, völgyeken – kedvenc kirándulóhelyem címet viselte, amiben a dorogi diákok is kiválóan szerepeltek!

Résztvevő iskolák: Dorog (Zrínyi, Eötvös, Petőfi), Leányvár, Tokodaltáró, Tát, Süttő, Epöl, Nyergesújfalu, Sárisáp, Kesztölc, Csolnok, Bajna, Tatabánya, Esztergom (Petőfi, Babits, József, Árpád-házi, Mindszenty, EMMI Gyermekotthon, PPKE Gyakorló). Ipolyszakállos, Nagyölved, Párkány (Liszt F. MA, Ady MTNY A.), Nána, Érsekkéty, Köbölkút, Zselíz, Ógyalla, Szalka.

Alsós díjazottak:
I.díj
– Dombóvári Gréti: A hegyekben sátoroztunk 4.a (Petőfi Sándor Általános Iskola, Dorog)
II.díj
– Michaela Dudasova: „Túrán” 3.o. (Liszt Ferenc Művészeti Alapiskola, Párkány; felk.: Kaplán Anna)
III.díj
– Kovács Kincső 4.o. (Petőfi Sándor Általános Iskola, Esztergom)
Különdíj:
– Sebo Martina: Magas Tátra spec.oszt. (Alapiskola és Óvoda, Ipolyszakállos; felk.: Magda Éva)
– Bódi Abigél: „Strázsa-hegy” 4.c (Eötvös József Ált. Isk., Dorog; felk.: Szabó Márta)
– Mészáros Kíra: Őrhegyen 2.o. (Epöl, felk.: Nagyné Z. Mária)
– Gál Csillag Dorina: Tihanyi Levendulás 3.a (Nánai Alapiskola, fel.: Babiák Veronika)

Felsős díjazottak:
I.díj

– Tőkés Lili 8.o. (Zrínyi Ilona Általános Iskola, Dorog, felk.: P. Tóth Major Krisztina)
II.díj
– Kurali Vanesa: A nagyölvedi határban 8.o. (Alapiskola, Zselíz; felk.: Baka Zsuzsanna)
III.díj
– Bálint Réka: Amikor a cipőm elindul velem kirándulni 9.o. (Liszt Ferenc Művészeti Alapiskola, Párkány)

Különdíj:
– Mátyás Alíz: Várkastély az Alpokban 6.b (Eötvös József Általános Iskola, Dorog; felk.: Kolonics Péter)
– Kovács Hanna: Fotózás az erdei kiránduláson 8.a (Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Esztergom; felk.: Vörösné Gurin Izabella)
– Russzó Beáta 5.o. (EMMI Speciális Gyermekotthoni Központ Általános Iskola és Szakiskola, Esztergom; felk.: Cserni Péterné)
– Koppi Csilla: Erdő a Gerecsében 7.o. (Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu)
– Kitzieg Evelin: Erdő és patak 7.o. (Kesztölc, felk.: Erdős Klára)
– Bánhidi Hanna: Őszi erdő 5.o. (József Attila Általános Iskola, Esztergom)

Gratulálunk a gyerekeknek!

Fotó, forrás: infoesztergom.hu

Facebook hozzászólások
(C) 2017 dorogimedence.hu - Dorogi hírek

Keresés

Írja be a keresendő kifejezést

Back to Top