Térségünk diákjai a klímaváltozási rajzpályázaton

Térségünk diákjai a klímaváltozási rajzpályázaton

Esztergom, Hírek, Tát Comments Off 49

Környékbeli diákok is kimagaslóan szerepeltek a Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat klímaváltozás témakörét feldolgozó rajzpályázatán – értesült az infoesztergom.hu

Éghajlat-változási platform ülést tartott kedden a Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat, mely a rendezvény keretében az ovisok és a középiskolások után a megyei általános iskolai rajzpályázat nyerteseinek is átadta díjait. A megyei önkormányzat által meghirdetett pályázat hírére 26 alsó tagozatból és 16 felső tagozatból ragadtak ceruzát a gyermekek, így 935 olyan pályamű érkezett a zsűri elé, amelyek a globális felmelegedés és a klímaváltozás témakörét járták körbe.
Az 1-3. helyezettek munkáját ezúttal is értékes díjakkal és oklevéllel ismerte el a megyei önkormányzat, ráadásul 8 különdíjat is megítélt a zsűri.

Az általános iskolai rajzpályázat díjazottjai:

ALSÓ TAGOZAT
1. helyezett
Egri Noel, 1. osztályos (Fekete István Általános Iskola, Bakonysárkány)

2. helyezett (megosztva)
Ocskay Bori 4. d osztályos (Sárberki Általános Iskola, Tatabánya)
Solymos Dorka 4. d osztályos (Sárberki Általános Iskola, Tatabánya)
Baráth Benedek 4. d osztályos (Sárberki Általános Iskola, Tatabánya)

3. helyezett (megosztva)
Gálosi Dorka 3. a osztályos (Babits Mihály Általános Iskola, Esztergom)
Egri Dávid 4. a osztályos (III. Béla Általános Iskola, Tát)

KÜLÖNDÍJASOK (alsó tagozat)
Udvardi Péter 4. osztályos (Fekete István Általános Iskola, Almásfüzítő)
Koppány Kata 3. b osztályos (Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom)
Bodrogai Márton 3. osztályos (Arany János Általános Iskola, Lábatlan)
Fenyves Dóra (József Attila Általános Iskola, Esztergom)
Grúber Eszter 3. osztályos (Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom)
Héri Tina Kamilla 3. b osztályos (Pápay József Általános Iskola, Nagyigmánd)
Nagy Anna Mária 4. osztályos (Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom)
Horn Lilla 3. osztályos (Német Nemzetiségi Általános Iskola, Kecskéd)
Lalus Luca 4. a osztályos (III. Béla Általános Iskola, Tát)

FELSŐ TAGOZAT
1. helyezett
Bakos Kata 8. osztályos (Német Nemzetiségi Általános Iskola, Tarján)
2. helyezett
Gábor Napsugár 7. osztályos (Német Nemzetiségi Általános Iskola, Tarján)
3. helyezett
Zsemberi Máté 7. osztályos (Német Nemzetiségi Általános Iskola Kecskéd)

KÜLÖNDÍJASOK (felső tagozat)
Vincze Balázs 5. a osztályos (József Attila Általános Iskola, Esztergom)
Dorsich Hanna 6. osztályos (Német Nemzetiségi Általános Iskola, Kecskéd)
Koppi Csilla 6. a osztályos (Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu)
Mihelik Sára 6. b osztályos (Kernstok Károly Általános Iskola, Nyergesújfalu)
Hársasi Gabriella 8. osztályos (Bozóki Mihály Általános Iskola, Pilismarót)
Kovács Valéria 8. a osztályos (József Attila Általános Iskola, Esztergom)
Balig Flórián 8. b osztályos (József Attila Általános Iskola, Esztergom)
Sturm Melani 5. b osztályos (József Attila Általános Iskola, Esztergom)

Budai Ketrin 7. osztályos (Füzes Utcai Cigány Nemzetiségi Általános Iskola, Tatabánya)
Ruska Zétény 8. osztályos (Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj)
Egri Elizabet 7. osztályos (Simor János Általános Iskola, Bajna)

Fotó, forrás: infoesztergom.hu

Facebook hozzászólások
(C) 2017 dorogimedence.hu - Dorogi hírek

Keresés

Írja be a keresendő kifejezést

Back to Top